Nie matura , lecz chęć szczera zrobi z Ciebie dziś Hakera !

Nie matura , lecz chęć szczera zrobi z Ciebie dziś Hakera !

W żeglowaniu po stronach internetowych znalazłem bardzo ciekawe miejsce a mianowicie internetowa szkołę hakerów . Ostatnio dużo mówiło się , pisało o atakach hakerów np. na bank WBKBZ24 , ze to za sprawą Google Ci tajemniczy „ludzie” wytropili innych mniej tajemniczych ludzi wysyłając tym drugim formularze z zapytaniem o numer karty kredytowej oraz podanie przy tej samej okazji pinu.Wcale się nie dziwię ,że nadal są takie ataki bo ja sam po uzyskaniu certyfikatu jaki można uzyskać w tej szkole stanę się pierwszym Hakerem IV Rzeczypospolitej .
Cóż ta szkoła nam oferuje – cytuje poniżej :

Szkoła Hakerów – kurs hackingu bez cenzuryZ przyjemnością przedstawiamy opracowany przez nas zestaw edukacyjny – jedyny w swoim rodzaju Podręcznik Szkoły Hakerów. Stanowi on podstawę wiedzy w zakresie bezpieczeństwa systemów komputerowych i sieci.

Dzięki Podręcznikowi, przejdziesz krok po kroku interaktywny kurs posługiwania się prostymi, jak i zaawansowanymi technikami, wykorzystywanymi na co dzień przez hakerów. Poznasz sposoby łamania barier i doświadczysz tego, co do niedawna zarezerwowane było tylko dla wąskiego grona elitarnych odbiorców.

Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz tę cenną wiedzę. Pamiętaj jednak, że prawdziwy ekspert jest nie tylko wirtuozem ataku, ale przede wszystkim mistrzem obrony. Poznanie technik ataku jest niezbędne do tego, aby skutecznie bronić się przed zagrożeniami z sieci.

Sprawdź sam, czy jesteś bezpieczny. Jeśli masz własny serwer, stronę internetową, czy prowadzisz forum dyskusyjne, to zapewne wiesz, jak dużym problemem może być włamanie dokonane przez cyber-intruza. Z zestawem Szkoły Hakerów osiągniesz jednak przewagę nad włamywaczem.

Cytat ten pochodzi ze strony http://szkolahakerow.pl/

Ale to nic można zamówić sobie „zestaw hakera” i po kilku dniach możemy ruszać na podbój do tej pory nie podbitych przez nas stron.Czytając publikowane na tej stronie informacje mam wrażenie ,że ludzka głupota i brak odpowiedzialności nie zna granic.

Co ciekawe na stronie zamieszczone sa linki z opiniami innych witryn na temat tej szkoły.Oto one

Opinie Ekspertów

Nasze szkolenie zostało przetestowane przez szereg serwisów branżowych. Zapraszamy Cię do zapoznania się z niezależnymi opiniami ekspertów w takich serwisach, jak hacking.pl, pobieralnia.pl czy virturia.info. Poniżej znajdują się odnośniki do publikacji, które ukazały się do tej pory:

Po zapoznaniu się z tymi opiniami postanowiłem zostać jednak I hakerem IV Rzeczypospolitej.Mówiąc krótko „nie chcę ale muszę”.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: