O Mnie

Witam

WebDesignCiekawą sprawą jest to ,że nigdy nie myślałem ,że będę musiał się zaprezentować na łamach stron zamieszczonych w Internecie.

Pewnie można – inni to robią i wychodzi im to na dobre. Tak więc i ja spróbuję.

Mam na imię Andrzej i z zawodu jestem programistą. Programista to jednak bardzo ogólne stwierdzenie, a zarazem bardzo rozległe. Można być programistą obrabiarek CNC , programistą maszyn odlewniczych w hutach ( bardzo ciekawe zajęcie – nawet pisałem aplikacje do wizualizacji takich procesów jak na przykład proces odlewu stopów magnezu ) , programistą gier, itp itd.

Ja jednak specjalizuję się w programowaniu aplikacji WEB ( w uproszczeniu mówiąc – to takie strony WWW które napisano z myślą ,że będą wchodziły w akcje z użytkownikiem – bardzo zagmatwane ) wykorzystując wszystko co do tej pory inni wymyślili – mam tutaj na uwadze „PHP +HTML ( XHTML ,CSS ) + MySQL + Apache” lub „JAVA + JSP + POSTGRES ( ORACLE ) + TOMCAT” .

Do tej pory pisałem dla jednego wewnętrznego klienta i może też dlatego nie prezentowałem swoich umiejętności innym – nie było takiej potrzeby ?!

Dziś są inne wymogi dlatego też postaram się umieszczać na swoim blogu informacje o aktualnych moich pracach , projektach . Obecnie pracuję nad projektami dla firm z Holandii.

  1. Pierwszy projekt jest ściśle związany z logistyką , wiadomo Oni tam mają duże porty .
  2. Drugi to przebudowa ( rozbudowa ) aplikacji dla potrzeb firmy zajmującej się serwisem komputerów i nie tylko. Jednym słowem serwis sprzętu elektronicznego.

Prywatnie ale to już całkiem prywatnie interesują mnie wszystko co jest związane z Historią II wojny światowej oraz epoką wojen napoleońskich.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: